Co można zrobić z papieru ozdobnego? Hobbyści i amatorzy scrapbookingu bez trudu znajdują dla niego przeróżne zastosowania: wykonują okolicznościowe kartki, zaproszenia, albumy, dyplomy, a nawet wiatraczki!

 

Scrap, czyli „kawałek”. Od czasu rozpowszechnienia fotografii na świecie, dużą popularnością cieszą się albumy ozdabiane często ściankami makulatury. Każde zdjęcie oznaczano symbolicznym podpisem, przypominającym odbiorcy gdzie i w jakich okolicznościach zostało wykonane. Dopiski, skrawki i tak krok po kroku – albumy rozbudowywały się, przyjmując postać kronik-pamiętników. Tego rodzaju „robótki” to nie tylko zajęcie perfekcyjnych gospodyń domowych, ale i wielkich mistrzów! Wśród pierwszych scrapbookerów znaleźli się Mark Twain i Thomas Jefferson.

 

tea 937597 1280
tea 937597 1280

 

Od tego czasu technologia znacznie posunęła się do przodu. Dzisiejszy scrapbooker ma do dyspozycji cała gamę materiałów. Dzięki temu może wyrazić siebie, własnoręcznie stworzyć COŚ wyjątkowego dla kogoś bliskiego... Ale bez papieru ani rusz! Tym bardziej jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do rozwoju tej pozytywnej pasji. Papiery do scrapbookingu wychodzą prosto spod maszyn drukarskich Remedii podczas realizacji zleceń dla naszych Klientów :).

 

© Copyright 1996-2015 REMEDIA Sp. z. o.o. Sp. K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: REMEDIA