energia4

 

Dni Energii w naszym stylu.

Tygodnie przygotowań i wreszcie realizacja!

 

Ten tydzień minął członkom naszego zespołu pod hasłem „Dni Energii”. W akcję realizowaną na zlecenie Urzędu Miasta Bydgoszczy zaangażowane były niemalże wszystkie działy firmy. Jak zwykle okazało się, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

 

energia1

 

Zaczęliśmy od opracowania autorskiej książeczki z legendarną już teraz postacią Liska Antosia, która zachwyciła uczniów szkół odwiedzanych podczas realizacji warsztatów ekologicznych.

 

energia5

 

Reprezentanci działu event przez cały tydzień trwania zadania odwiedzali bydgoskie placówki, przekazując wychowankom wiedzę na temat segregacji odpadów i szeroko pojętej ekologii. Kontakt z dzieciakami zrodził wiele ciekawych konceptów, jak np. wiatraki wykonane z materiału z recyklingu (okazały się one na tyle atrakcyjne dla najmłodszych, że można je teraz dostrzec na miejskich ulicach przywiązane do ich rowerków).

 

energia2

 

Podczas kolejnych dni zorganizowaliśmy happening na Starym Rynku, rozgrzewając bydgoszczan gorącą zieloną herbatą i kawą, a także event w Galerii Fordon. Akcje promujące oszczędzanie energii oraz zdrowy, ekologiczny tryb życia, wypadły fantastycznie! Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu zlecenia.

 

energia3

 

© Copyright 1996-2015 REMEDIA Sp. z. o.o. Sp. K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: REMEDIA